Inspiratie impuls in de klas

Een vakdocent komt op bezoek in jouw klas en geeft een aantal inspirerende voorbeeldlessen. Daarna ga je zelf aan de slag met deze cultuurlessen. Natuurlijk word je begeleid en is er voldoende ruimte voor vragen en feedback. Dit najaar zijn de volgende gratis inspiratie-impulsen beschikbaar:

•    Ontdek de leerlijn Techniek 
•    Leer meer over de leerlijn Beeldende kunst 
•    Creëer Beeldende kunst lessen aan de hand van een eigen lesmethode 
•    Meer Muziek in de klas met bijvoorbeeld Zangexpress of 123ZING 

'Het doel van de Inspiratie Impuls is de nodige inspiratie de school in halen, zodat jij en je collega's met enthousiasme zelf aan de slag kunnen gaan met cultuureducatie!' Dit kan aan de hand van bovenstaande voorbeelden, maar kan ook op een andere manier die passend is voor de school. Wij gaan hierover graag met je in gesprek.

De inspiratie Impuls kan op elk gewenst moment ingepland worden gedurende het hele schooljaar. Benieuwd naar de mogelijkheden of heb je zelf andere ideeën of wensen? 

Neem contact met ons op